Киян виселять з перших поверхів

КМДА планує відселити мешканців перших поверхів, щоб звільнити місце для підприємців.

Київська міська державна адміністрація хоче відселяти власників квартир на перших поверхах багатоповерхових будинків для розміщення в них об'єктів побутової сфери.

Адміністрація доручила житлово-експлуатаційним організаціям провести роз'яснювальну роботу з власниками квартир на 1-х поверхах про можливість поліпшення їхніх житлових умов шляхом обміну на квартири покращеного планування, розміщені на другому і вище поверхах.

У свою чергу Головне управління житлового господарства повинне підготувати перелік квартир, які можна запропонувати для обміну власникам квартир на 1-х поверхах. Перелік цих квартир планується розмістити в засобах масової інформації.

Районні держадміністрації повинні щомісячно надавати управлінню інформацію про жителів квартир на 1-х поверхах, які виявили бажання обміняти власне житло.

Також адміністрація доручила Головному управлінню економіки та інвестицій ініціювати продаж на аукціоні звільнених квартир на 1-х поверхах.

Адміністрація пояснює мету такого відселення бажанням поліпшити умови мешкання мешканців квартир на 1-х поверхах, створити умови для розвитку малого підприємництва і розширити сферу соціальних послуг.

Нагадаємо, в Києві налічується близько 10,5 тис. житлових багатоповерхових будинків.

Читайте також:
Квартири в Києві не продають
Для завершення недобудов з бюджету треба виділити 10 млрд. грн.
Більшість будинків в Україні - аварійні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: