Кияни купують елітних собак і викидають їх на вулицю

Нині на вулицях столиці 15 тисяч бродячих собак. Половина - елітні пси, куплені на виставках за шалені гроші. У кращому випадку з вулиці вони потрапляють до притулку.

В Україні з'явилася можливість взяти собаку на прокат: щоб зрозуміти, чи готова сім'я до такої відповідальності.

За статистикою, українці до тварин жорстокі. Тільки кияни викинули на вулицю 15 тисяч собак.

Біля цуциків мліє чи не кожна дитина. І байдуже, що миле цуценя перетвориться на сенбернара вагою у центнер. Терор, благання і сльози - діти тиснуть на батьків. Ті шукають особливого друга. На носі свята, дитячі мрії мають збуватися, навіть якщо у них не дитяча ціна.

Однак мода швидкоплинна, дитяча зацікавленість миттєва і в результаті жива іграшка перетворюється на тягар: не можна поїхати у відпустку, затриматися у друзів, бо собаку потрібно вигуляти.

Нині на вулицях столиці 15 тисяч бродячих собак. Половина - елітні пси, куплені на виставках за шалені гроші. У кращому випадку з вулиці вони потрапляють до притулку.

Над кожною кліткою причина відмови - сімейні обставини. За гарними словами, банальна ситуація, собака набридла, або її не змогли виховати.

Господарі Андори переїхали в інший будинок і там їй не знайшлося місця , Грей був малесеньким ведмежатком – перетворився на монстра, Річі погриз антикварні меблі , а Альф - просто набрид.

Вівчарки, ротвелери, мастифи, шарпеї, кавказці і навіть ексклюзивна для України - Акіта Іну. Японський пес - був примхою забезпеченої пані. Гавкання і собачі потреби у віайпі - статус не вписувалися і собаку викинули на смітник.

Утримання собаки, це все одно що виховання дитини, кажуть кінологи - і за фінансовими, і за емоційними затратами .

Якщо не впевнені, що здатні вставати о 6 ранку і гуляти з псом і в мряку, і в сніг свої сили можна спробувати взявши собаку з притулку. Вони тут на будь який смак.

Поживши з таким товаришем 2 тижні, можна прийняти остаточне рішення. Принаймні так на одного безхатька буде менше.

Читайте також:

У Шанхаї введуть закон "одна сім'я - одна собака"

Японець побудував замок для свого собаки

У Києві знову труять собак

ВідеоСобака на прокат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: