Кияни можуть залишитися без води (відео, оновлено)

"Київенерго" планує з 4 грудня обмежити постачання електроенергії "Київводоканалу" через значну заборгованість цієї компанії.

Про це заявив на прес-конференції у Києві голова правління "Київенерго" Едуард Соколовський.

За його словами, нині "Київводоканал" є найбільшим боржником за спожиту електроенергію перед "Київенерго ". Станом на 1 грудня 2008 р. заборгованість цієї компанії складає 392 млн. грн.

"Систематичні недоплати "Київводоканалу" негативно впливають на фінансово-економічний стан "Київенерго" та призводять до порушення зобов"язань компанії перед ДП "Енергоринок" щодо 10% розрахунків за отриману електроенергію", - зазначив Соколовський.

"Як наслідок, зменшуються ліміти електроенергії для міста, і це може призвести до обмежень та відключень споживачів Києва, в тому числі тих, які своєчасно і у повному обсязі сплачують за спожиту електроенергію", - заявив він.

Він повідомив, що рівень сплати "Київводоканалу" за спожиту електроенергію становить в середньому 32% на місяць. Відтак, керівництво "Київенерго" звернулося до представників міськради із закликом змусити "Київодоканал" повністю розрахуватись за спожиту електроенергію.


ВідеоКиїв може залишитися без тепла і електроенергії

ВідеоСтолицю заморозять

ВідеоЧи залишиться Київ без води і тепла?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: