Кияни не платитимуть за медичні послуги

Київрада не вводитиме платну медицину для киян, за них платитимуть приїжджі.

Київська міська державна адміністрація не запроваджуватиме платну медицину для киян. Про це повідомила співголова фракції Блоку Леоніда Черновецького у Київраді Алла Шлапак.

Вона наголосила, що платні послуги на медичне обслуговування будуть стосуватися страхових компаній, іноземців, людей, які офіційно не зареєстровані в Києві. Для цих категорій ціни на медичні послуги будуть підвищені.

Також Шлапак повідомила, що платними для всіх залишаться косметологічні та стоматологічні послуги.

Шлапак зазначила, що у лікарнях існує альтернатива: або чекати черги на безкоштовні послуги, або без черг отримувати їх за певну плату.

"Якщо ви хочете, сплачуєте до каси лікарні і йдете без черги… Мета Ірени Реонольдівни (Кільчицької) – щоб це було не через благодійні внески, а дійсно, щоб була каса лікарні і ці гроші залишалися в лікарнях", - наголосила Шлапак.

Вона підкреслила, що значний резонанс у суспільстві виник через недостатню інформованість громадян. На питання журналістів, чи змінила КМДА свою позицію, Шлапак заявила, що "неправильним було саме формулювання".

Нагадаємо, про введення тарифів на оплату послуг у медичних закладах Києва представники міської влади заявили ще у грудні минулого року.

Пізніше прокуратура столиці заявила, що низка положень документа про платну медицину порушує конституційні права людини.

Читайте також:

Київська медицина стане платною не раніше березня

Лікарі, які брали гроші з пацієнтів, відповідатимуть у суді

Лікування в Україні стане платним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: