Кияни отримають Конституцію від Черновецького

У київській мерії заступники Черновецького розроблять кодекс справжнього киянина. До кодексу увійде перелік норм і правил, які жителі мегаполіса, за бажанням, повинні виконувати.

 В управлінні внутрішньої політики Києва розробляється мала конституція міста, основною частиною якої буде "Кодекс киянина". Згідно з кодексом - "справжній киянин не смітить, не п'є пиво на вулицях і в парках ...".

Про це повідомив заступник мера столиці Леоніда Черновецького Ігор Добруцький.

За його словами, до кодексу увійде перелік норм і правил, які жителі мегаполіса, за бажанням, повинні виконувати. Серед правил буде і таке: "Справжній киянин не смітить, не п'є пиво на вулицях і в парках ...".

"Змушувати і штрафувати нікого не будемо, але ми плануємо зробити заповіді модними. Я впевнений, що пройде час, і городяни будуть виконувати всі ці пункти, ніби в порядку речей", - вважає Добруцький.

Головною заповіддю жителя столиці стане: "Киянин любить символ свого міста, тому повинен посадити один каштан або зберегти один каштан".

Другий пункт - терпимість до приїжджих. Третій - захист культурної спадщини: боротьба з незаконними будівництвами, руйнуванням пам'ятників.

Крім того, кожен мешканець столиці повинен знати напам'ять неофіційний гімн міста "Як тебе не любити, Києве мій".

"Буде ще й пункт, що киянин - це ультрасучасна людина, яка підтримує всі починання в сучасному мистецтві", - сказав Добруцький.

Буде також норма про володіння багатьма іноземними мовами.

Нагадаємо, в московському кодексі жителя столиці планують ввести вимогу розмовляти в громадських місцях російською, не різати барана у дворі, не ходити по місту в національному вбранні.

Читайте також:

Під вікнами Черновецького зібрались пікетувальникики

Кияни стали на захист столичного парку на Дарниці

Киян залишать без світла і гарячої води

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: