Кияни розіграли під посольством Канади криваве полювання на тюленів

Під стінами посольства Канади в Києві пройшла акція протесту проти полювання на більків. Активісти зобразили процес вбивства новонароджених дитинчат: у самок тюленів забирали дитинчат і забивали киями.

У центрі Києва біля стін посольства Канади в Україні пройшла акція протесту проти полювання на дитинчат тюленів.

В акції протесту під гаслом "Одяг шубу - убив дитину!" взяли участь близько 20-ти людей у віці до 20-ти років.

"Сьогодні всесвітній день боротьби проти полювання на дитинчат тюленів і день відкриття сезону полювання на них. Канада ж є основним постачальником продукції тюленевого промислу і більше 95% убитих тюленів припадає на Канаду.

При цьому, більшість з них - це дитинчата віком до трьох місяців , яких вбивають заради хутра. Ми добиваємося того, щоб Канада законодавчо заборонила полювання на дитинчат тюленів ", - заявив один з організаторів акції в мегафон під стінами посольства.

Учасники акції влаштували театралізоване дійство, в якому показується, як відбувається вбивство більків з метою отримання хутра, з якого згодом будуть виробляти шубу.

Зокрема, учасники акції показали як нібито самки тюленів (дівчата одягнені у білі халати з плямами фарби, яка символізує кров) тримають на руках маленьких більків (кульки, розмальовані мордочками тюленів), після чого з'являються мисливці з кривавим прапором Канади і києм вбивають їх.

Деякі учасники акції тримали в руках плакати з зображенням голови ЦВК Володимира Шаповала і написами "Припиніть їх вбивати" і "Невже вам потрібні закривавлені шубки?".

Крім того, як повідомили організатори акції, Канада на сьогоднішній день є єдиною країною, в якій дозволено полювання на дитинчат тюленів.

Правопорядок забезпечували близько 20 представників правоохоронних органів, а також представники охорони посольства Канади.

Нагадаємо, що канадські депутати з 10 березня запровадили для себе обов'язковий обід із м'яса тюленів і будуть проводити його щотижня в ресторані на Парламентському пагорбі.

Обіди будуть протестом на заборону Європейського Союзу на імпорт м'яса тюленів і методом популяризації полювання на цих тварин.

ЄС оголосив полювання на тюленів жорстоким і негуманним і рекомендував його припинити, чим викликав обурення в Канаді. В Оттаві, навпаки, вважають негуманною заборону на полювання на цих тварин, яке давно вже вважається найважливішою статтею доходів рибальських селищ.

Дитинчата тюленів народжуються на початку березня. Спочатку їх хутро біле (звідси назва – бельки), а після ліньки, через три-чотири тижні, малюки змінюють колір на сірий – ці "підлітки" отримали назву "сірки". Дорослі тварини набувають характерного малюнка, схожого на арфу. Самки приносять на рік одного малюка. Саме бельки та сірки в більшості стають жертвами полювання.

Читайте також:

Канадські депутати закликали світ приєднатися до вбивства тюленів і ввели обід із їхнього м'яса

Центром Києва пройшли білі ведмеді, які протестували проти брудного повітря

Націоналісти пригрозили Януковичу стотисячними акціями протесту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: