Кияни стали купувати втричі більше "Бентлі"

Зростання продажів у столиці спостерігається і по іншій престижній марці – "Мазератті".

За інформацією автодилерів за перше півріччя у Києві продано 14 "Бентлі" (всього по Україні 18), вартість яких складає від 2 до 4 млн гривень.

Для порівняння, за весь минулий рік в місті знайшли своїх господарів всього чотири авто цієї марки, тобто в 3,5 рази менше. У 2008-му і в докризовому 2007 роках продали по 19 і 20 "Бентлі".

Зростання продажів спостерігається і по іншій престижній марці – "Мазератті". З початку року їх продано всього 4, тоді як минулого року була лише одна.

Депутат Київради і відомий любитель шикарних машин Олександр Пабат упевнений, що нинішні покупці дорогих авто вичікували, поки пройдуть вибори. "Гроші у них були завжди. Просто перед виборами ніхто не хотів розкошувати і світити доходи. Інакше їм би відразу сказали скидати більше на передвиборну кампанію. А зараз вони вільно купують дорогі авто", - пояснив Пабат.

Серед київських політиків і бізнесменів симпатіями до "Бентлі" відомий депутат Київради від Блоку Кличка Дмитро Андрієвський. Також машиною цієї марки може похвалитися і екс-заступник мера Ірена Кільчицька, повідомляє видання. А "Бентлі" нардепа-бютівця Антона Яценка нещодавно потрапив у ДТП.

Читайте також:

БЮТівець на Bentley потрапив у ДТП 

У московської пенсіонерки викрали Bentley

Влада знову стала закуповувати супердорогі автомобілі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: