Громадські активісти вдерлися на будівництво на "Театральній" та обмалювали все квітами

Активісти громадських організацій вимагали виконання рішення апеляційного суду щодо незаконності будівництва біля метро "Театральна".

Активісти громадської ініціативи "Кияни проти руйнації Києва" спільно з громадською службою "Свідомо" самочинно, разом із журналістами, проникли на територію незаконного будівництва в центрі Києва, на станції метро "Театральній". Вони обмалювали стіни квітами та закликами "Тут має бути сквер!".

Кияни мотивували свої дії тим, що на днях, 28 березня, Київський апеляційний суд скасував продаж земельної ділянки, на якій фірма росіянина Вагіфа Алієва веде будівництво. Як заявили ТСН.ua учасники акції, "ця земля належить киянам, і кожен має право гуляти по ній, відповідно, паркан навколо будівництва зведено незаконно, і охорона не має права нікому перешкоджати".

Активісти прямо перед об'єктивами телекамер дзвонили в міліцію, закликали присутніх офіцерів МВС виконати рішення суду, - відкрити ворота, але реакції від правоохоронних органів не було.

Хлопці залізли на будівництво через вікно сусіднього будинку – донедавна воно виходило на вулицю, на театр ім. Лесі Українки, а тепер прямо перед ним впритул будується глуха стіна.

Донедавна тут, біля станції "Театральна" тривала громадська акція – кожен бажаючий киянин фотографувався на фоні будівництва, тримаючи у руках заклик "Тут має бути сквер!". Цими фотографіями обліплювався паркан незаконного будівництва.

Нагадаємо, нещодавно президент України Віктор Янукович попросив, щоб його інформували про всі незаконні забудови у Києві – він стурбований долею історичного обличчя столиці.

Читайте також:

Киян скликають на марш на захист столиці

Регіонал заробить на столичній ковзанці 10 мільйонів гривень

Рада спростила життя забудовникам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: