Кияни вимагають, щоб Черновецький припинив труїти собак

Організації з захисту тварин звинуватили столичну владу у "зооциді".

Столичні громадські організації з захисту тварин сьогодні пікетували київську мерію з вимогами припинити жорстоко винищувати бездомних тварин.

Акцію "Стоп зооциду у Києві" організували Міжнародна організація захисту тварин "SOS", Київське міське товариство захисту тварин, громадська ініціатива "Форум допомоги тваринам" та низка інших міських зоозахисних організацій у відповідь на намір столичної влади "зменшити кількість тварин на дві третини за допомогою спецпатрулів", який раніше озвучив перший заступник голови КМДА Денис Басс.

Активісти зоозахисних організацій стверджують, що протягом останніх півроку у Києві набули масового характеру таємні отруєння тварин, "яких стало так багато, що їх причиною не можна вважати свавілля та жорстокість окремих двірників чи керівництво ЖЕКів". Згідно з повідомленням, тварини кожного дня гинуть через отруту, розкидану по всіх районах міста.

Крім того, за свідченням учасників акції протесту, громадських волонтерів позбавили можливості безкоштовно перетримувати стерилізованих тварин у клініках у післяопераційний період.

Пікетувальники обіцяють і надалі проводити акції непокори, якщо Програму стерилізації буде згорнуто і влада повернеться до практики зооциду.

Натомість перший заступник голови КМДА Ірена Кільчицька стверджує, що громадські організації безпідставно звинувачують столичну владу у підтримці зооциду, оскільки вказівок труїти собак з КМДА не давали і ЖЕКи теж цього не роблять.

За словами Кільчицької, на реалізацію розробленої спільними зусиллями влади і громадських зоозахисних організацій Програми стерилізації зараз у столичному бюджеті немає коштів. "У 2008 році з бюджету виділили гроші, близько 1 млн грн, на утримання притулків. Іншими словами, програма не запрацювала, оскільки почалися вибори, а потім – криза. На 2009 рік грошей теж нема – через кризу. Тобто, фактично програма через відсутність фінансування була призупинена", - сказала вона.

Читайте також:

Рада рекомендувала відсторонити Черновецького

За два місяці Черновецький облітав Ізраїль, Швейцарію та Францію

Черновецького визнали небезпечним. Київ на шляху до катастрофи

Кожен п'ятий серед найвпливовіших киян - родич Черновецького

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: