Кияни виступають проти побудови аквапарку в Княжій затоці

Чотири роки тому Київрада дала дозвіл на будівництво тут найбільшого у Європі аквапарку.

Кияни повстали проти забудови зеленої зони у Княжій затоці. Незалежні екологи протестують проти того, що скромний аквапарк переріс у цілий комплекс і звужує прибережну зону. Забудовники твердять, що аквапарк буде найбільшим у Східній Європі.

Чотири роки тому Київрада дала дозвіл на будівництво тут аквапарку. Також є інформація, що поряд планується побудувати 8-поверховий будинок і ТЕЦ.

Асоціація "Зелений світ" проти того, що комплекс залишить 20-ть метрів до берега. Хоча споруди мають зводити за 100 метрів, крім гідротехнічних. У проекті є така - стоянка для човнів.

Екологи очікували, що аквапарк забире мало місця, буде відкритим і без додаткових споруд. Та забудовники все-таки наполягають - аквапарк має бути критим і працювати цілий рік. До того ж - він буде найбільшим у Східній Європі. А для цього вже потрібні теплоелектростанція і паркінг.

У Київраді опозиція пропонує винести аквапарк чимдалі від житлових масивів. Та провладна більшість, разом із мером Леонідом Черновецьким – за будівництво саме в цьому місці.

"Зелений світ" готує судовІ позови і звернення у прокуратуру. Забудовник – готовий відстоювати свої погляди. Попереду ще – громадське обговорення проекту. Воно теж обіцяє бути запеклим.

Більш детально дивіться у сюжеті ТСН:

Читайте також:

Під Києвом побудували найбільший в Україні аквапарк

Білорусь створить для росіян та українців власне Монте-Карло

В Україні з’явиться чотири Лас-Вегаси

Букмекерський бізнес Росії подався в Інтернет та валюту

ВідеоКияни виступають проти побудови аквапарку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: