Киянин натрапив у "Борисполі" на обручку вартістю до півмільйона і розшукує власника

Дата публікації
Перегляди
4549
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Киянин натрапив у "Борисполі" на обручку вартістю до півмільйона і розшукує власника

На запит у соцмережах не відгукнулися навіть шахраї.

Киянин знайшов в аеропорту Бориспіль перстень відомого бренда Tiffany & Co. Такі прикраси можуть сягати в ціні 500 тисяч гривень, але власник по своє майно так і не з’явився, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Я наступив на кільце, подивився, взяв кільце і пішов", - розповідає про своє проходження паспортного контролю 8 березня Дмитро. Згодом з’ясувалося, що знахідка – це платинова обручка з діамантом у півкарата. Про знахідку чоловік розповів дружині, а сам заходився шукати законного власника коштовності через соцмережі. Умовою повернення він вказав надання сертифікату, номер якого збігався б із гравіюванням усередині кільця.

Киянин шукає власника коштовної каблучки, знайденої в аеропорті "Бориспіль"

Киянин шукає власника коштовної каблучки, знайденої в аеропорті "Бориспіль"

У аеропорту "Бориспіль" дивуються такою поведінкою та кажуть, що логічніше було б скористатися спеціальною кімнатою знахідок, де часто люди знаходять хто втрачені ключі від машини, хто ще щось. Облік запитів про загублені речі на лінії цього сервісу не проводять, тому дізнатися, чи шукали обручку, вже не вийде. Хоча 1 березня каблучку тієї ж марки знайшли у літаку і віддали власниці. "4 числа вона звернулася до нас, каблучка у нас була – її принесли працівники. Вона нам дала посадковий талон, що вона летіла даним рейсом, паспорт", - розповіли працівники аеропорту. Але більше, ніж перстень, їм запам’ятався загублений рюкзак з 20 тисячами доларів і сексуальна іграшка – фалоімітатор забули в літаку, а згодом шукали. Те, що гублять у літаках, зберігають протягом місяця, а знайдене безпосередньо на летовищі – півроку.

Обручку, яку знайшов Дмитро, ювеліри на око оцінили в 3-4 тисячі доларів, але якщо чистота діаманта найвища, вона взагалі може коштувати півмільйона гривень. У фірмовому магазині з’ясували, що коштовність продано не в Україні, тож про неї направили запит до міжнародної бази. Нині компанія, якщо забажає, може зв’язатися з власником і передати йому номер Дмитра. Киянин тепер сподівається, що власник знайдеться і забере своє майно.

Кореспондент ТСН Наталія Гончарова

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4549
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація