Киянка прив’язала себе до батареї, вимагаючи повернути зарплату

Жінка зважилася на акцію протесту просто в офісі компанії. Для того, щоб прив'язати себе, вона використовувала дріт від комп'ютера.

У Києві звільнена співробітниця компанії "Київський будпроект" Олена Гриневич прив'язала себе до батареї. Таким чином вона висловила протест проти того, що колишній працедавець не виплатив їй зарплату.

Олена Гриневич, що працювала в "Київському будпроекті" архітектором, звільнилася за власним бажанням наприкінці липня. "Згідно із законом, зі мною повинні були повністю розрахуватися в день звільнення, але не зробили цього досі", - розповідає вона. Крім того, бухгалтерія підприємства, за її словами, не видала довідку про доходи, необхідну для того, щоб стати на облік у центрі зайнятості.

Не добившись бажаного від колишнього працедавця, Олена Гриневич зважилася на акцію протесту в офісі компанії. Для того, щоб прив'язати себе до батареї, вона використовувала дріт від комп'ютера.

Перший день акції протесту (10 серпня) не приніс результатів. Увечері начальство та інші працівники компанії просто залишили офіс, закривши там колишню співробітницю. Охоронець офісу заявив наступне: "Так, я знаю, що там в офісі жінка, але в нас завжди була така практика: якщо хтось хоче наднормово попрацювати, це дозволено".

Наразі Олена Гриневич має намір продовжувати акцію протесту.

Читайте також:

Пенсіонер ледь не спалив себе, щоб повернути депозит

Борги по зарплатах в Україні сягнули 1,6 мільярда

Електрик підпалив себе і директора, вимагаючи зарплати

В Україні зросла середня зарплата

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: