Києву через борги відключать холодну воду

Через величезні борги бюджетних організацій перед "Київводоканалом", столиця знову опинилася на межі відключення водопостачання.

"Київводоканал" погрожує відключити киянам воду.

Якщо тенденція до збільшення заборгованості збережеться, підприємство буде позбавлене можливості надавати киянам послуги з водопостачання і водовідводу.

Про це мовиться в заяві прес-служби "Київводоканалу".

"За станом на 15 вересня ВАТ "АК "Київводоканал" недоотримав гроші по наданню бюджетним установам за послуги централізованого водопостачання і водовідводу з початку року на суму 8,6 млн грн. За той же час на закупівлю реагентів для очищення води і паливно-змащувальних матеріалів витрачено 7,055 млн грн.", - відзначає водоканал.

За даними компанії, установи, які фінансуються з державного бюджету, заборгували за послуги централізованого водопостачання 2,58 млн грн, установи, які фінансуються з міського бюджету, - більше 3 млн грн; установи, які фінансуються з районного бюджету, - 3,05 млн грн. Найбільша заборгованість - в Соломенському районі столиці - 43% несплат.

Оскільки серед найбільших боржників знаходяться заклади охорони здоров'я і освіти, всю відповідальність за стан розрахунків "Київводоканал" перекладає на "державних чиновників, в чиїх руках знаходяться важелі бюджетних розрахунків".

"Бездіяльність і недалекоглядність держчиновників сьогодні не лише шкодить виробничо-господарській діяльності ВАТ "АК "Київводоканал", але і піддає техногенній небезпеці всіх жителів столиці, оскільки в умовах браку коштів на закупівлю палива підприємство не в змозі буде оперативно проводити аварійний роботи, і при дефіциті реагентів для очищення річкової води взагалі не має права постачати киянам невідповідну вимогам ДСТУ.

Нагадаємо, що наприкінці серпня Києву вже загрожувало відключення холодної води. "Київенерго" направила ВАТ "АК "Київводоканал" офіційне повідомлення про відключення з 31 серпня насосного устаткування енергокомпанії для підвищення тиску холодної води через борги. В разі цього жителі верхніх поверхів багатоквартирних будинків могли залишитися без холодної води.

Читайте також:

В понеділок Києву відключать холодну воду

Опалювальний сезон в Києві під загрозою зриву 

Киянам-боржникам почали масово відключати гарячу воду

Майже мільйон киян залишились без гарячої води

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: