Києву повернули гарячу воду, але погрожують відключити світло

Незважаючи на відновлення поставок газу до Києва, палива може не вистачити для того, щоб забезпечити місто електроенергією.

"Нафтогаз України" увечері в середу, 19 серпня, відновив газопостачання ТЕЦ-6 компанії "Київенерго". Столичні енергетики відновили постачання гарячої води всім споживачам міста.

"Вчора (19 серпня) о 18:20 поновилося газопостачання ТЕЦ-6", - заявили у "Київенерго". Після відновлення поставок блакитного палива, компанія почала включення водонагрівних казанів. До 21:20 було включено три казани.

Відразу після цього поновилося гаряче водопостачання споживачів Оболонського, Деснянського, частини Дніпровського та Подільського районів.

Ліміт газу, визначений для ТЕЦ-6, становить 24 тисячу кубометрів на годину. Цих обсягів достатньо для відновлення гарячого водопостачання, але недостатньо для того, щоб ТЕЦ-6 відновила виробництво електроенергії.

Таким чином, зараз електроенергію в столиці виробляє лише один енергоблок ТЕЦ-5, який працює з потужністю 65 МВт, не дивлячись на те, що загальна потужність всіх 6-ти енергоблоків "Київенерго" становить 1200 МВт.

У зв'язку з цим компанія заявила, що електропостачання міста залишається під загрозою. Крім того, в "Київенерго" відзначили, що резервний мазут, який використовувався на ТЕЦ, закінчився ще 5 серпня. При цьому за правилами під час опалювального сезону компанія повинна мати в своєму розпорядженні резервний запас мазуту в 74 тисячі тонн.

Нагадаємо, "Нафтогаз" поновив газопостачання столиці ввечері 18 серпня після відповідного розпорядження прем'єра Юлії Тимошенко.

До цього, 17-18 серпня, без гарячої води залишилися більше 8 тисяч столичних споживачів (житлових будинків, шкіл, дитсадків, лікарень тощо). Через борги від газу було відключено ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6.

Борг столичних енергетиків за спожите блакитне паливо зараз становить 596 мільйонів гривень. При цьому Київська міська адміністрація винна енергетикам більше мільярда гривень в якості боргу за компенсацію різниці у комунальних тарифах.

Читайте також:

Києву повернули гарячу воду та газ, незважаючи на борги

Тимошенко наказала терміново повернути газ Києву

У Києві продовжують зупиняти ТЕЦ. Ще три тисячі будинків залишилися без гарячої води

У Києві аварійно зупинено ТЕЦ-6: 4 райони без гарячої води

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: