Києву повернуть незаконно відчужену землю

КМДА вже виявила 700 порушень у земельній сфері, по 400 із них інформація передана в правоохоронні органи.

Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Попов обіцяє повернення у власність міста незаконно відчужених земельних ділянок у столиці.

"Ми плануємо також повернути незаконно відчужені земельні ділянки. Вже виявлено 700 порушень у земельній сфері, по 400 із них інформація передана в правоохоронні органи. Я хочу запевнити киян: все, що було вкрадено чи незаконно відчужено, буде повернуто у власність міста", - зокрема сказав Попов.

При цьому він заявив, що стратегічно важливі об’єкти мають належати територіальній громаді міста, і що наразі КМДА вже відновила контроль над холдинговою компанією "Київміськбуд" та "Київенергохолдинг".

Нагадаємо, 29 вересня заступник голови КМДА Олександр Мазурчак заявив, що на сьогодні призупинено оформлення 2,5 тисяч земельних ділянок, які рішенням Київради були передані підставним особам.

"Сьогодні йде робота. Жодна з цих земельних ділянок не оформлена. Йде слідство і по деяких питаннях вже відкриті кримінальні справи", - зазначив заступник голови КМДА.

Раніше, у 2008-2009 роках на пленарні засідання сесії Київради виносились великі блоки питань про передачу у власність по 10 соток столичної землі різним приватним особам, громадянам. Блоки містили від десятків до сотень відповідних проектів рішень, які голосувались депутатами на засіданнях сесії без обговорень.

Читайте також:

Київрада відмінить приватизацію більше 300 об’єктів нерухомості

У Києві захопили 120 га пляжів

У 2011 році в Києві можуть скоротити кількість районів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: