Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Києву загрожує повінь

Вперше за вісім років Київ опинився під загрозою повені.

Максимальний рівень води у Дніпрі очікується 15 квітня. У КМДА попередили про необхідність підготовки до підтоплень. Державне агентство водних ресурсів попередило міськраду про ризик повені у Києві. Причина – у надвисокій кількості випавшого снігу. Зараз у місті 31 см снігу – це понад 150% від встановленої норми. Очікується, що коли сніг почне танути, то тала вода буде накопичуватися у Київському і Канівському водосховищах. Таким чином, ризикують бути підтопленими Русанівскі сади, Осокорки і Корчувате. Про це повідомляє "Сегодня".

"На гідроелектростанціях розробляються спеціальні графіки режиму роботи, щоб уникнути великих підтоплень. Вода буде проходити через них планово та поступово. Можливо, буде потрібно спустити шлюзи – але місто не постраждає. Вода займе природню заплаву Дніпра", – прокоментувала голова Державного агентства водних ресурсів України Ірина Овчаренко.

ВідеоПовені у Бразилії перетворили тропічний заповідник на акваріум

Через зливи вода у місцевих річках піднялася на три метри і затопила все навкруги. Але туристи не засмутилися, що не змогли прогулятися затопленими стежками та містками. Натомість відвідувачі заповідника зняли видовищні кадри, як поміж дерев плавають різнокольорові риби.

Повені у Бразилії перетворили тропічний заповідник на акваріум

У міській раді повідомили, що ретельно відслідковують ситуацію.

"Рівень води у Дніпрі регулюється каскадом водосховищ. У разі підтоплень ГЕС почнуть спускати воду з водосховищ. На гідрологічному пості у Києві постійно ведеться нагляд за рівнем води у річці. Якщо загроза підтоплень виникне – населення буде сповіщене та евакуйоване. Під ризиком затоплень зараз приватний сектор, Дарниця в районі вулиці Тепловозної та село Жуляни. Рятувальники готові встановити там насоси для оперативної перекачки води. Крім того, Київавтодор має спецбригади, які розчистять зливостоки", – повідомив начальник Головного Управління з надзвичайного стану КМДА Роман Ткачук.

Нагадаємо, що сьогодні у столиці очікується сніжна погода, температура сягне позначки 1 градусу тепла.

Залиште свій коментар

Вибір редакції