Київ атакували щури

В пошуках їжі гризуни лізуть у багатоповерхівки і лякають людей. Подекуди тварини ганяють просто сходами будинків

 У зв'язку з різким ростом кількості щурів у Києві епідеміологи констатували критичний стан у п'яти районах міста. Про це повідомляє ТСН.

В пошуках їжі гризуни лізуть у багатоповерхівки і лякають людей. Таке, наприклад, спостерігається на Татарці, де тварини ганяють просто сходами багатоповерхівки.

У місцевому ЖЕКу, натомість, відмовились від коментарів журналістам, але зазначили, що у антісанітарії, через яку розмножуються щури, винні мешканці будинку.

За словами епідеміологів, звести кількість пацюків до мінімуму - не проблема. Але займатися цією справою повинні не мешканці, а ЖЕКи. Проте, далеко не всі вони переймаються цим питанням.

"Половину будинків взагалі невідомо, хто обслуговує", - підкреслила у бесіді з журналістами інспектор-дезінфектор Валентина Голод.

Між тим, за словами лікарів, отрути в них вистачає, головною ж проблемою вони назвали ЖЕКи та нестачу грошей.

"Це є проблема мегаполіса любого, чи за кордоном... Там просто система є. У нас сьогодні все розвалено. Значить когось це влаштовує, що під ці проблеми можна виділяти кошти і десь їх дівати", - заявив директор, головний лікар ММВП "Профілактична дезінфекція" Володимир Ільченко.

Читайте також:

Москва потерпає від нашестя бліх

СБУ розшукала та здала міліції автора чуток про легеневу чуму

У Папуа-Новій Гвінеї виявлені величезні пацюки

ВідеоПацюки атакують

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: