Київ чистіший за своїх побратимів

Київ посів друге місце серед міст-побратимів за показниками чистоти води й повітря на Міжнародній конференції з екологічних питань.

Київ (Фото: www.dipacadem.kiev.ua)
Київ виявився екологічно чистішим за Париж, Кельн і Прагу. (Фото: www.dipacadem.kiev.ua)
Київ посів друге місце за показниками чистоти води і повітря на Міжнародній конференції з екологічних питань, що проходила в місті Кіото (Японія) з 3 до 7 серпня. 

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-службу Київської міськдержадміністрації, що цитує слова першого заступника голови КМДА Дениса Басса. 

За їхньою інформацією, у конференції брали участь делегації міст-побратимів Парижа, Бостона, Кельна, Флоренції, Сіань, Гвадалахара, Загреба, Праги і Кіото. 

"Метою конференції було створення більш істотних взаємин молоді міст-побратимів, особливо в сфері вирішення екологічних проблем, що, на жаль, ще будуть актуальними для майбутніх поколінь", - зауважив Басс. 

"Так, у рамках конференції молодь провела перевірку зразків води і повітря, що привезли делегації зі своїх міст. До речі, за результатами перевірки наше місто посіло друге місце за чистотою води і повітря після Флоренції", - додав він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: