Київ готовий до опалювального сезону на 1%

"Київенерго" повідомило про неготовність столиці до опалювального сезону. ЖЕКи не встигнуть ліквідувати недоліки в системах теплопостачання, і киян чекають проблеми з теплом у квартирах.

Акти готовності до опалювального сезону, які є головною умовою для подачі теплоносія ЖЕКам, одержали менше 1% споживачів теплової енергії АК "Київенерго".

Як повідомили в компанії, кінцевий термін подачі документів - 15 вересня, про що оповіщені всі ЖЕКи. Підготовка систем теплопостачання споживачів до нового опалювальному періоду ведеться дуже повільно.

Згідно з оперативним даним, на дитячі садки не виданий жоден акт, школи одержали 0,5% актів, лікувальні заклади - 10%, житловим будинкам всіх форм власності видали тільки 0,6% актів.

"Ця статистика свідчить про вкрай низьку якість підготовки власникам будівель внутрішньобудинкових систем теплопостачання. Результатом такої поведінки з боку ЖЕКів стане те, що вони не встигнуть до початку опалювального сезону ліквідовувати всі недоліки. А це, у свою чергу, напряму вплине на якість опалювання в будинках киян", - заявив головний інженер, заступник технічного директора АК "Київенерго" Юрій Гладишев.

"Щорічно зменшення отримання споживачами актів готовності приводить до збільшення звернень мешканців щодо незадовільного опалювання і гарячого водопостачання", - додав він.

Протягом останніх років АК "Київенерго" вимушена здійснювати подачу теплоносія на підставі гарантійних листів, без отримання актів, що не сприяє підвищенню якості теплозабезпечення киян, відзначили в компанії.

Як повідомлялося раніше,експерти заявили, що результатом дій Київської міської державної адміністрації у сфері комунальних послуг може стати зрив опалювального сезону в столиці.

Нагадаємо, що в липні цього року Київська міськдержадміністрація виділила 4,2 мільйони гривень на підготовку міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2009-2010 рр.

Читайте також:

Опалювальний сезон в Києві під загрозою зриву

Київ проситиме Кабмін не продавати "Київенерго"

КМДА поскаржилася прокуратурі на "Київенерго", бо воно забагато "базікає"

Борг "Київенерго" сягнув 1,4 млрд грн


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: