Київ і Тернопіль не братимуть участі у виборах 31 жовтня

Призначення місцевих виборів на 31 жовтня не торкнеться Київської міської ради і Тернопільської обласної ради, які продовжать працювати згідно із червневим рішення КСУ.

Депутати Київської міської ради і Тернопільської обласної ради на виборах 31 жовтня 2010 року переобиратися не будуть.

Про це повідомив спікер Верховної ради Володимир Литвин, коли після ухвалення постанови про дату місцевих виборів народні депутати почали обговорення проектів змін до закону про місцеві вибори.

Київська і Тернопільська місцеві ради "продовжать плідно працювати у зв'язку з рішенням Конституційного суду", пояснив Литвин.

Нагадаємо, у червневому рішенні щодо дати місцевих виборів КСУ визнав неконституційними пункти 2, 3 і 4 "Заключних положень" проекту закону "Про внесення змін до Конституції України (щодо термінів повноважень Верховної ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад і сільських, селищних, міських голів)".

Ці пункти передбачали, що повноваження місцевих рад, депутати яких були вибрані на позачергових виборах 26 березня 2006 року, а також на позачергових, перших, повторних або проміжних виборах у період з березня 2006 до 27 березня 2011 року, припиняються у день відкриття першої сесії ради, вибраної на чергових виборах.

Вибори до органів місцевого самоврядування в Україні відбудуться 31 жовтня. Затверджена парламентом дата виборів повністю відповідає побажанням Адміністрації президента і самого Віктора Януковича.

Читайте також:

Рада ухвалила законопроект про місцеві вибори

Верховна рада призначила місцеві вибори на 31 жовтня

Тимошенко розповіла, як переможе на наступних виборах

Рада провалила 12 проектів по місцевих виборах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: