Київ має намір затвердити новий прапор і герб

Також пропонується затвердити нове Положення про символіку та Перелік назв і зображень об'єктів, що відносяться до символіки столиці.

Головне управління охорони культурної спадщини Київської міськдержадміністрації пропонує затвердити опис та зображення герба та прапора столиці. Про це йдеться в проекті рішення Київради, оприлюдненому на сайті КМДА.

Відповідно до документа, також пропонується затвердити нове Положення про символіку та Перелік назв і зображень об'єктів, що відносяться до символіки столиці. Він істотно розширений в частині назв і зображень пам'ятних об'єктів столиці і "охоплює весь масив об'єктів культурної спадщини Києва".

У проекті рішення йдеться, що документ підготовлений з метою "повернення тисячолітніх традицій геральдичних символів місцевого самоврядування столиці України". Крім того, затвердження опису та зображення герба та прапора, а також прийняття Положення про символіку Києва та Переліку назв і зображень об'єктів, що відносяться до символіки Києва, дозволить досягти головної мети - найбільш повного і вірного висвітлення змісту, опису та порядку використання місцевої символіки. Також в документі буде чітко прописана процедура сплати місцевого збору.

Передбачається, що еталонні зразки герба і прапора Києва будуть передані на зберігання до Музею історії Києва і будуть доступні для ознайомлення.

Нагадаємо, раніше був визначений список назв і зображень, що відносяться до символіки Києва, за які передбачається стягування місцевого збору. Зокрема, до нього увійшли слова: "Хрещатик", "Золоті ворота", "Оболонь", "Либідь", "Софія Київська"; символи: герб міста, герби районів, прапор Києва; зображення вулиць, площ, фонтанів, комплексів, пам'ятників, споруд (майдан Незалежності, пам'ятник Магдебурзькому праву, Андріївська церква, Верховна рада і т.д.).

Читайте також:

Новий герб України розробили за радянським зразком

Депутати запропонували свій варіант Великого герба України

В одеському університеті мили підлогу жовто-блакитним прапором

За наругу над жовто-блакитним прапором саджатимуть на 3 роки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: