Київ може залити фекаліями через скандальне будівництво

Попов переконує, що такого бути не може.

Києву загрожує масштабна техногенна катастрофа. Так стверджують у "Київводоканалі". Може зруйнуватися частина каналізаційного колектора, яка збирає нечистоти з половини столиці. Причина - будинок, який зводять без погодження з "Київводоканалом". Від дій будівельників уже почалися зсуви ґрунтів.

Досі інженери "Київводоканалу" могли безперешкодно оглянути колектор. Тепер, щоб з'ясувати, в якому він стані, треба прориватися крізь кордони охорони. Проте інженери таки потрапили на будівництво. І від побаченого схопилися за серце. Вхід колектора опинився в паркінгу. Вантажівки вже пошкодили підмурівок, люк перекосився.

"Це паркінг, який є частиною житлового комплексу. Ніякого узгодження з "Київводоканалом" не було. Будівництво ведеться на "пташиних правах", - говорить представник "Київводоканалу".

Побачене інженери порівнюють з потужною річкою бруду, хоча зовні її й не видно. Внизу труба діаметром два з половиною метри. Там зі швидкістю три метри в секунду течуть нечистоти. Ні перевірити роботу колектора, ні відремонтувати його у випадку аварії за таких умов не зможуть.

Від їдких нечистот стінки колектора і так руйнуються, а вібрації будівництва і забиті за три метри палі зруйнують його будь-якої миті. Тоді катастрофа неминуча.

Грунт навколо будівництва вже почав сповзати. Нещодавно не ходили трамваї, бо поруч із рейками утворилися тріщини. Щоб земля не зсунулася остаточно, зробили підпірну стінку.

Частина комплексу вже заселена, іншу зводять. Місцеві про те, що будинок проблемний, здебільшого, не чули, а ті, хто про це знає, у розпачі.

На фасаді висить пропозиція купити житло. Та з журналістами у відділі продажу говорити вже не хочуть. Дають телефонний номер приймальної фірми-забудовника, але він мовчить. Офіс - теж у цьому будинку. Провести до керівництва охоронець відмовляється.

Про можливу загрозу життю і здоров'ю киян від знімальної групи ТСН дізнався столичний мер Олександр Попов.

"Я вважаю, що таких випадків, в принципі, не може бути, тому що жоден архітектор і організація не дасть свою згоду будувати щось. Я вже не говорю про можливість будівництва на самій мережі. Тому я перепровірю, безумовно, це питання", - зазначив голова КМДА.

Попов пообіцяв питання розглянути. Якщо виявить порушення, будівництво обіцяє припинити.

Читайте також:

Скандальне будівництво на Троєщині призупинено

Попов пообіцяв зупинити скандальне будівництво на Троєщині

"Охоронці" скандальної забудови на Троєщині готуються до нових сутичок

Мирне зібрання на Троєщині в Києві переросло в масову бійку

ВідеоМасштабна техногенна катастрофа загрожує Києву

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: