Київ не направляв Москві офіційний запит про зустріч Ющенка і Мєдвєдєва

Кремль заперечує офіційну домовленість про зустріч українського і російського президентів у Молдові. У Секретаріаті ж кажуть, що це тому, що зустріч буде неформальною.

Україна не направляла офіційний запит про проведення зустрічі президента України Віктора Ющенка з російським колегою Дмитром Мєдвєдєвим у Кишиневі.

Про це повідомили в Кремлі, реагуючи на заяву Ющенка про те, що він братиме участь у саміті глав країн СНД в Кишиневі 9 жовтня і зустрінеться там із Мєдвєдєвим.

"Так, офіційний запит ми ще не відсилали, зараз все на стадії вербальних домовленостей", - сказало джерело газети в Секретаріаті президента України.

"У будь-якому випадку мова не буде йти про повномасштабну зустрічі у форматі засідання міждержавної комісії. Буде інший формат. Який - поки незрозуміло", - відзначило джерело.

Як повідомлялося, президент Віктор Ющенко має намір провести зустріч із російським колегою Дмитром Мєдвєдєвим 8-9 жовтня на саміті глав держав СНД в столиці Молдови Кишиневі.

Про це глава держави заявив на прес-конференції. Відповідаючи на питання, чи має він намір брати участь у саміті глав держав СНД і зустрічатися з Мєдвєдєвим, Ющенко відповів: "Так і так".

В той же час, Ющенко визнав, що Росія буде сильно впливати на президентські вибори в Україні. "Вплив буде сильний як завжди, але наслідки будуть слабкими. Бо з кожним роком громадяни України розуміють все більше, що відповідь на це питання належить їм, а не комусь іншому", - наголосив президент.

Читайте також:

Ющенко полетить до Молдови на переговори з Мєдвєдєвим

Мєдвєдєв пригадав Ющенку усі його антиросійські провокації

Мєдвєдєв поскаржився американцям на Ющенка

Мєдвєдєв: існує єдина російська правда, все інше засмічує мізки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: