Київ не закуповуватиме нові книжки для бібліотек

Київська влада вирішила зекономити на культурі і запропонувала відмовитися від закупівлі нових книжок для муніціпальних бібліотек.

бібліотека
Архів
У проекті бюджету Києва на 2009 рік, який вчора, 12 лютого, одержали депутати Київради, відсутній пункт, який передбачає витрати, пов`язані із закупівлею нових книг для муніципальних бібліотек столиці.

Про це повідомив голова постійної комісії Київради з питань культури і туризму Олександр Бригинець.

За його словами, в проекті столичного бюджету на цей рік "багато дивних речей", але одна з найбільш вражаючих, на його думку, - відмова КМДА купувати книги для муніципальних бібліотек Києва.

Депутат зазначив, що якщо деякі статті бюджету через фінансову кризу скорочено на 10-30%, то пункт про придбання книг у розділі "Культура" зник повністю.

"За ставленням до книжок можна судити про внутрішній світ людини. Навіть у найважчий час книги видаються і купуються. Але команда Черновецького вирішила інакше. Вона вирішила сказати книжкам "ні". Може, це перший крок до ліквідації бібліотек взагалі?", - припустив Бригинець, додавши: "Адже, звільнивши приміщення від книг, самі приміщення можна продати або переобладнати під пункти роздачі безплатної гречки".

Читайте також:

Викладача звільнили з роботи за книгу про теракти 11 вересня

Опозиція в Київраді скасувала тарифи Черновецького

Міліція розігнала мітинг на Хрещатику

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: