Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Київ потрапив у першу сотню найкомфортніших міст світу

Столиця України зайняла 91 з 270 місць у рейтингу найбільш пристосованих для життя міст світу.

Київ посів 91-е місце в рейтингу найбільш пристосованих для проживання міст за версією журналу "The Economist".

Укладачі рейтингу оцінювали міста за такими параметрами як рівень життя населення, соціальна стабільність, економічна стабільність, безпека, кліматичні умови, стан навколишнього середовища, розвиток інфраструктури, охорона здоров'я і культури, а також доступність товарів і послуг.

Містам ставлять оцінки за 100-бальною системою, де 100 - найкращий результат.

Усьго фахівці дослідили 270 міст планети.

Нагадаємо, найкомфортнішим виявилося життя у канадському Ванкувері (98 балів), австрійському Відні та австралійському Мельбурні. Натомість найменш придатні для мешкання міста з поганою інфраструктурою - столиця Алжиру та місто Хараре у Зімбабве.

До десятки найкомфортніших міст також увійшли: Торонто (Канада), Перт (Австралія), Калгарі (Канада), Хельсінкі (Фінляндія), Женева (Швейцарія). Дев'яте місце розділили між собою швейцарський Цюріх і австралійський Сідней.

Компанія Economist Intelligence Unit щорічно складає рейтинг найбільш пристосованих для життя міст, оцінюючи їх за такими параметрами, як рівень життя населення, соціальна стабільність, безпека, кліматичні умови, стан навколишнього середовища, розвиток інфраструктури, охорона здоров'я і культури, а також доступність товарів і послуг.

Найбільш комфортними містами в країнах Азії укладачі рейтингу визнали японські Осаку і Токіо, що зайняли відповідно 13-і та19-і місця. Гонконг розділив 39-е місце з Мадридом, Сінгапур став 54-м, Пекін розмістився на 76-му місці, а Бангкок на 100-му.

Найвищу оцінку з міст США отримав Пітсбург, що посів 29 місце. Вашингтон став 35-м, а Лос-Анджелес - 58-м.

Серед міст Західної Європи найгірший результат показали Афіни, які набрали трохи більше за 80 балів і посіли 63-е місце. Столиця Росії - Москва - обійняла 69-ту сходинку.

Найменш пристосованими для проживання експерти визнали Алжир – столицю однойменної держави, Дакку - столиця Бангладеш і Хараре - столицю Зімбабве, яка набрала всього 37,5 бали зі 100 можливих.

Читайте також:

Найбільш комфортним містом світу визнали Ванкувер

Луганськ визнано бандитською столицею України

Україну визнано найбільш корумпованою країною світу

В рейтингу миролюбних країн світу Росія посіла 136 місце зі 144-х

Залиште свій коментар

Вибір редакції