Київ придбає нову техніку для очищення міста від снігу

Попов пообіцяв, окрім техніки, створити для ЖЕКів спеціальний фонд премій, щоб стимулювати двірників та інших працівників прибирати вулиці більш ефективно і якісно.

На сьогоднішній день Київ готовий до очищення міста від снігу. Водночас, КМДА виділила ще майже 44 мільйони гривень для закупівлі нової збиральної техніки. Про це сьогодні, у вівторок 9 листопада, заявив перший заступник голови Київської адміністрації Олександр Попов.

"Зараз ми системно готові до прибирання снігу. Окрім закупівлі нової техніки, за моєю пропозицією ми будемо створювати для ЖЕКів спеціальний фонд премій, щоб стимулювати двірників та інших працівників прибирати вулиці більш ефективно і якісно", — сказав Попов.

Зокрема, для підготовки міста до осінньо-зимового періоду Київська міська державна адміністрація (КМДА) виділила 47,3 мільйона гривень для придбання 150 одиниць нової збиральної техніки як вітчизняного, так і іноземного виробництва.

Як зазначив генеральний директор "Київавтодору" Георгій Глінський, до роботи в осінньо-зимовий період вже підготовлено 298 одиниць прибиральної техніки.

Він також зазначив, що, у зв'язку зі зношуванням снігоприбиральних машин, відомство навмисно постійно збільшує закупівлю нової техніки. "Так, якщо в цьому році КМДА виділила на придбання нової техніки 43,7 млн грн, то на наступний рік ми подали заявку на придбання техніки на 80 млн грн", — повідомив Глинський.

Попов також повідомив, що вже підготовлено 34 тисяч тонн солі для посипання доріг та тротуарів під час ожеледиці. За його словами, цього має бути достатньо на осінньо-зимовий період.

Він також зазначив, що, крім солі, для посипання тротуарів інші реагенти не будуть застосовуватися, оскільки на відміну від солі, нові речовини можуть бути шкідливими для навколишнього середовища.

Читайте також:

Азаров хоче покарати тих, хто довів Київ до "блокадного" вигляду

У центрі Києва бурулька вбила жінку

За неприбраний сніг киянам повернуть три мільйони гривень

 

 

ВідеоКиїв придбає нову техніку для очищення міста від снігу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: