Київ розпочне переговори про безвізовий режим з ЄС цього тижня

Секретаріат президента планує почати переговори про скасування європейських віз вже на саміті Україна-ЄС, запланованому на 4 грудня.

Цього тижня на саміті Україна-ЄС українська сторона планує домовитися щодо підготовки "дорожньої карти" із запровадження безвiзового режиму з країнами Євросоюзу. Україна також сподівається, що цей документ буде ухвалено на наступному саміті під час бельгійського головування в Європейському Союзі.

Про це заявила прес-секретар президента Ірина Ванникова. За її словами, очікується також, що на саміті Україна-ЄС буде досягнута політична домовленість про завершення переговорiв на експертному рiвнi за угодою про асоцiацiю за її основними роздiлами.

Планується досягти домовленостi щодо активiзацiї переговорного процесу про створення зони вiльної торгiвлi мiж Україною та ЄС, також повідомила Ванникова.

"Документи, підготовлені до нинішнього саміту, націлені на досягнення конкретних результатів для економіки, енергетики, свободи пересування громадян та інших важливих сфер", – додала прес-секретар глави української держави.

Нагадаємо, тринадцятий саміт Україна-ЄС має відбутися 4 грудня у Києві. Напередодні саміту низка європейських політиків висловлювали невдоволення і розчарування ситуацією в Україні.

Зокрема, держсекретар уряду Франції П'єр Лелюш говорив, що ЄС розчарований нездатністю українських політиків провести реформи, зупинити зростання корупції, а також тим, що українська держава досі має високу залежність від міжнародної допомоги.

Інші представники Євросоюзу теж дорікали Україні корумпованістю.

Читайте також:

Європа: Україна дуже корумпована, і ситуація весь час погіршується

Ізраїль полегшив візовий режим для українських туристів

Візи на чорному ринку: дорого, але без черг і довідок

ВідеоКиїв розпочне переговори про безвізовий режим з ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: