Київ - серед найкращих міст світу для бізнесу

Київ посідає 57-е місце в рейтингу 65 найкращих міст для провадження бізнесу.

Про це повідомляє сьогодні газета "Дело" з посиланням на рейтинг, підготований експертами MasterCard.

"Київ заслужив найнижчі оцінки експертів за показником "бізнес-середовище". Крім того, укладачі рейтингу вирішили, що в столиці недостатній розвиток освіти та IT-технологій", – пише видання, зазначаючи, що Київ став єдиним українським містом у цьому переліку.

Перші позиції в рейтингу 65 визнаних бізнес-центрів впевнено посіли китайські мегаполіси Шанхай і Пекін. Загалом у першій тридцятці рейтингу - 15 китайських міст. "Трійку" лідерів замикає Будапешт (Угорщина).

На думку експертів MasterCard, найгірше провадити бізнес у Найробі (Нігерія), Карачі (Пакистан) і столиці Сенегалу Дакарі. Фахівці негативно оцінили рівень розвитку фінансових послуг, комерційних комунікацій і освіти в цих містах.

Укладаючи рейтинг, експерти MasterCard брали до уваги розвиток бізнес-середовища міста, його економічне зростання, а також якість життя в місті та його безпеку. Кожен з таких параметрів має свою вагу в загальному рейтингу.

Так, найбезпечнішим містом з високою якістю життя було названо Будапешт. Китайський мегаполіс Шанхай оцінили як місто з найвищими темпами економічного зростання та розвиненою системою комерційних комунікацій.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: