Київ увів туристичний збір

Відтепер громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які тимчасово проживають на території Києва, платитимуть туристичний збір.

Київська міська рада ввела туристичний збір у розмірі 1% від вартості всього періоду проживання в готелях, кемпінгах, мотелях, гуртожитках та інших готельних та санаторно-курортних установах столиці.

Це прописано в доповнення до рішення Київради № 573/5385 "Про бюджет міста Києва на 2011 рік" від 30 грудня 2010 року.

Згідно з документом, туристичний збір мають право стягувати також квартирно-посередницькі організації, а також підприємці, уповноважені Київраді і які уклали з ним відповідні договори.

У вартість туристичного збору не включаються витрати на харчування чи побутові послуги, телефонні рахунки, оформлення закордонних паспортів, віз, обов'язкове страхування, перекази та ін.

Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які перебувають на території Києва і користуються послугами тимчасового проживання.

Податковий кодекс України передбачає стягнення туристичного збору згідно з рішеннями місцевих рад у розмірі від 0,5% до 1% від вартості проживання.

Читайте також:

Туристи в Італії платитимуть 1 євро за ніч

У Львові відтепер доведеться платити туристичний збір

Складено рейтинг цін на транспорт в туристичних центрах світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: