Київ визначив місця святкування Дня соборності

Київська влада вирішила поділити Київ так, щоб жодна політична сила не завадила іншій святкувати День соборності.

20 січня в Київський міський державній адміністрації відбулася погоджувальна рада з організаторами масових заходів, які заплановані у Києві 22 січня з приводу Дня Соборності України, за результатами якої названо місця святкування.

"У ході продуктивного діалогу з представниками громадських організацій різних політичних поглядів нам вдалося узгодити проведення всіх масових заходів, – повідомив заступник голови КМДА Олександр Пузанов. – Ми охоче йшли назустріч побажанням організаторів акцій, тому нікого не обмежено у можливості проявити свою громадянську позицію. А завдяки конструктивному підходу, який проявили учасниками наради, жодна організація не заважатиме іншій ".

Під час наради частину з поданих заявок було знято, а деякі організатори об'єднали свої заходи. Так, масові заходи на Софійській площі стануть спільними для 5-х політичних об'єднань. Головним організатором цих заходів стала Українська всесвітня координаційна рада, а відповідальним за їх проведення – Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".

На Контрактовій площі пройде мирне зібрання ГО "Фронт Змін ", тротуарна частина мосту Патона стане місцем проведення акції ГО БКБЗ "Спас ", що буде символізувати возз'єднання лівобережної та правобережної України, а Українська Народна Партія пронесе центром Києва найбільший прапор України.

Представники Партії Регіонів покладатимуть вінки біля пам'ятників Шевченку та Грушевському. У цих заходах приймуть участь президент Віктор Янукович та прем'єр-міністр Микола Азаров.

На Майдані Незалежності та на Хрещатику відбуватимуться заходи, організовані міською владою. На Майдані пройде святковий концерт, а вздовж Хрещатика, від перехрестя з вулицею Городецького до перехрестя з вулицею Богдана Хмельницького, відбуватиметься святковий ярмарок.

Як відомо, міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов заявив, що 22 січня, у День соборності в Україні слід очікувати великої бійки та кровопролиття.

Читайте також:

МВС: 22 січня в Україні буде кровопролиття

22 січня у центр Києва вийдуть більше 10 тисяч людей

Київ відзначить День соборності ярмарком і грандіозним феєрверком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: