Рейтинг розвитку регіонів: Київ тримає першість, а Донбас упав на дно

Оцінювання відбувалося за 26 показниками.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України визначило найкращі регіони з соціально-економічного розвитку.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

За інформацією представленою міністерством, центральними органами виконавчої влади, обласними та Київською міською державною адміністрацією, найкращими вважаються місто Київ, Дніпропетровська, Київська, Харківська та Вінницька області. У той час, найгіршими стали - Чернігівська, Житомирська, Тернопільська, Донецька та Луганські області.

Оцінювання відбувалося за 26 показниками у 6 напрямах.

Усі результати оцінювання були відправлені до Кабінету Міністрів України. Також Мінрегіоном були сформовані пропозиції щодо покращення ситуації, та винесені на розгляд Міжвідомчій координаційній комісії з питань регіонального розвитку.

Нагадаємо, саме Кабміном України була запроваджена рейтингова система оцінювання регіонів, відповідно якої, щорічно областям виставляють оцінки за 64 показниками у 12 напрямах.

Завдяки цій системі оцінювання, яка відповідає вимогам ЄС, уряд матиме змогу оцінювати стан усіх регіонів України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: