Київ визнано найбруднішим мегаполісом Європи

Столицю України оцінювали за викидами СО2, енергоспоживанням, траспортом, водою, якістю повітря, екологічною політикою.

Київ зайняв останнє місце в "зеленому" рейтингу 30-ти найбільших міст Європи. Рейтинг, складений центром Economist Intelligence Unit і концерном Siemens, був представлений на Конференції ООН зі зміни клімату в Копенгагені.

Перше місце в рейтингу належить Копенгагену. За ним слідують Стокгольм, Осло, Відень і Амстердам.

У ході дослідження міста Європи оцінювалися за вісьмома категоріями: викиди CO2, енергоспоживання, будівлі, транспорт, вода, якість повітря, відходи та землекористування, екологічна політика.

"Результати нашого дослідження свідчать про те, що міста Європи є лідерами у сфері екологічного розвитку. Так, практично для всіх 30-и досліджуваних міст - в яких загалом проживає близько 75 мільйонів жителів - показник емісії СО2 на душу населення був нижчим, ніж середній показник по країнах ЄС ", - йдеться у заяві Джеймса Уотсона, шеф-редактора дослідницького центру Economist Intelligence Unit і редактора рейтингу.

Найвищі бали отримали міста скандинавських країн. Країни Східної Європи, демонструють набагато більш низькі показники. Головним чином, це обумовлено більш низьким рівнем ВВП на душу населення, а також браком уваги до питань охорони навколишнього середовища в комуністичну епоху. Ця тенденція знаходить своє відображення, зокрема, у високому рівні енергоспоживання в будівлях і застарілій інфраструктурі.

Читайте також:

У Києві на Дніпрі виявили пляму невідомого походження

Екологи: Україна гальмує міжнародні переговори зі зміни клімату

На Дніпропетровщині виявили радіаційні угіддя

Киянам радять не виходити на вулицю через діоксин в повітрі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: