Київ заборонив будівництво на вулиці Березняківській

Київська мерія анулювала виданий будівельній компанії "Кроун" дозвіл на виконання будівельних робіт на вулиці Березняківській,12

Київ
Карта Києва
Управління державного архітектурно-будівельного контролю Київської міської державної адміністрації анулювало виданий будівельній компанії "Кроун" дозвіл на виконання будівельних робіт на вулиці Березняківській,12 у Дніпровському районі.

Про це сказано в повідомленні управління.

Управління видало дозвіл на будівництво в грудні 2006 року.

Управління - орган, який видає дозволи на будівельні, реконструкційні й реставраційні роботи в Києві за наявності в забудовника документів на право користування земельною ділянкою для будівництва, узгодження органів держекспертизи й проекту, погодженого з Головним управлінням містобудування, архітектури й дизайну міського середовища.

12 липня Київська міська рада скасувала своє рішення від 2003 року про передачу будівельній компанії "Кроун" в оренду на 5 років земельної ділянки 0,38 га на вулиці Березняківській, 12 у Дніпровському районі для будівництва житлового будинку.

Причина скасування цього землевідводу - протест жителів прилягаючих до будівництва будинків, який спричинив фізичне зіткнення представників забудовника й жителів.

Київрада вирішила, що замість житлового будинку на цій земділянці буде створено сквер.

У зв'язку з цим, Київрада доручила Головному управлінню земельних ресурсів повідомити "Кроун" про скасування виділення їй ділянки й запропонувати погодитися розірвати договір оренди.

Раніше Генеральна прокуратура встановила й оголосила в розшук підозрюваного в організації бійки на вулиці Березняківській, 12, де в ніч із 27 на 28 червня відбувся конфлікт між забудовником і жителями навколишніх будинків.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: