Київ знову може залишитися без тепла

Заборгованість споживачів перед ВАТ "Київенерго" за спожиту електроенергію становить 743,43 млн. гривень.

Голова правління компанії Едуард Соколовський підкреслив, що найбільша частина боргу припадає на КП "Київводоканал" - 409,43 млн. грн.

У зв'язку з цим Соколовський не виключив можливості повторного відключення "Київводоканалу" від електропостачання - у разі несплати боргу.

"Ми не зацікавлені в таких радикальних методах, але ситуація з розрахунками за електроенергію напружена", - зазначив Соколовський.

Він також повідомив, що заборгованість населення за спожиту електроенергію становить 100,52 млн. грн., житлових організацій - 104,6 млн. грн., держбюджету - 15,95 млн. грн., місцевого бюджету - 14,69 млн. грн.

Як повідомлялося, у листопаді цього року газопостачальні організації примусово почали скорочувати постачання природного газу на підприємства АК “Київенерго” через борги компанії за отриманий газ. 11 грудня АК ”Київенерго” заявила, що змушена вжити заходів щодо тимчасового припинення гарячого водопостачання до адміністративних будівель, житлових будинків зони теплопостачання ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6.


ВідеоКиїв знову може залишитися без тепла

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: