"Київенерго" не буде відключати водоканал

"Київенерго" не буде відключати "Київводоканал" від електропостачання.


"Київенерго" вирішило не обмежувати електропостачання "Київводоканалу", яке мало розпочатися сьогодні, у зв`язку з початком виплати боргу.

Про це повідомила прес-секретар "Київенерго" Іванна Майстренко.

"Учора "Київводоканал" переказав нам перший платіж у рахунок сплати боргу в розмірі 7 млн. грн. Крім того, компанія одержала офіційний гарантійний лист КМДА за підписом Анатолія Голубченка (перший віце-мер Києва), в якому міська влада гарантує, що до 1 лютого компанії перерахують 40 млн. грн. для погашення боргів за тепло- і енергопостачання", - сказала прес-секретар.

Вона уточнила, що 20 млн. грн. з цієї суми надійде як сплата боргів "Київводоканалу".

Сьогодні заступник голови КМДА Віталій Журавський сказав, що київська влада почала виплачувати борг за спожиті містом енергоносії.

Нагадаємо, 23 січня компанія офіційно попередила керівництво ВАТ АК ”Київводоконал” про припинення електропостачання з 10.00 27 січня.

За даними “Київенерго”, борг ВАТ ”Київводоканалу” на кінець 2008 року становив 412,392 млн. грн. За перші тижні нового року компанією спожито електроенергії на загальну суму 19 млн. грн., при цьому сплачено лише 1 млн. грн., що становить 5%.

Читайте також:
У Києві почали відключати світло та тепло лікарням і школам
Комунальні тарифи в Києві зростуть в 5-10 разів
"Київенерго" поновила постачання тепла деяким боржникам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: