"Київенерго" повірила гарантійним листам адміністрації

Компанія поновила постачання тепла та електроенергії десяти закладам столиці, які розрахувалися з боргами, і тим, які надали гарантійні листи.

Акціонерна компанія ”Київенерго” поновила постачання тепла та електроенергії тим соціальним закладам столиці, які погасили борги повністю або частково та погодили із компанією гарантійні листи про сплату заборгованості.

Наразі із боргами перед АК ”Київенерго” розрахувалися Печерський, Святошинський та Дарницький райони міста Києва. Таким чином, всі заклади які були відключені від електроенергії у цих районах, а це 10 об’єктів, на сьогодні мають електрику та працюють в нормальному режимі.

З 27 січня компанія поновила електропостачання всіх закладів, які фінансуються із міського бюджету, оскільки отримала гарантійний лист столичної адміністрації про сплату до кінця січня частини боргу у розмірі 20 млн. грн.

З 28 січня отримують електроенергію медичні заклади, які утримуються за рахунок районних бюджетів та прийняли заходи для термінового погашення заборгованості. Там, де питання зі сплатою боргу не вирішено, електропостачання поновлено тільки для об’єктів, які мають безпосереднє відношення до лікувального процесу.

Підключення до електроенергії закладів освіти районного підпорядкування триває в індивідуальному порядку та під особисту відповідальність керівників районів. Наразі ”Київенерго” отримала лише усну домовленість про сплату боргу та вимагає офіційних документів, зокрема гарантійного листа та погодженого графіку сплати.

Комерційний директор АК ”Київенерго” Сергій Чех підкреслив, що досі залишається невирішеним питання по Деснянському району. "Керівник району не поспішає вирішувати питання сплати боргу у галузі освіти, який на сьогодні складає 900 тис. грн. за електроенергію та 5 млн. 500 тис. грн. за теплову енергію. Через це без електрики залишилися 40 шкіл району", - заявив Чех.

"Київенерго" також отримала частину боргу ”Київводоканалу” у розмірі 7 млн. грн., при загальній заборгованості понад 438 млн. грн. Щодо сплати основної частини боргу, керівництво ”Київенерго” та ”Київводоканалу” проводять низку зустрічей із метою скласти графік погашення повної заборгованості.

Нагадаємо, процедура відключення від тепло- та електроспоживання найбільших боржників, серед яких в основному заклади, які фінансуються з міського та районного бюджетів, а також комунальні підприємства розпочалась з 22 січня. Поновлення електропостачання споживачів відбувається після перерахування коштів та складення графіків погашення заборгованості.

Читайте також:
"Київенерго" не буде відключати водоканал
КМДА заплатила мізерну частину боргу за світло
"Київенерго" поновила постачання тепла деяким боржникам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: