«Київенерго» відключатиме цілі мікрорайони, аби знайти несанкціоновані підключення

В результаті таких дій компанія сподівається відсікти споживачів, що несанкціоновано підключилися до мереж.

Енергопостачальна компанія «Київенерго» має намір в 2010 році інвентаризувати підключення споживачів до електромереж для виявлення несанкціонованих. Про це заявив голова правління компанії Едуард Соколовській.

Інвентаризація, за його словами, проводитиметься по схемі: відключення від електропостачання всіх споживачів в певному мікрорайоні - зворотне підключення, згідно з угодами між компанією і конкретним споживачем.

В результаті таких дій компанія сподівається відсікти споживачів, що несанкціоновано підключилися до мереж і тих, що не мали з нею договорів.

Соколовський відзначив, що інвентаризація також дозволить компанії розвантажити мережі, понизити втрати електроенергії і стане стимулом для споживачів укладати офіційні договори.

«Хочуть цивілізовано підключатися? Хай приходять в «Київенерго», одержують технічні умови, вносять свій внесок до реконструкції мереж і, якщо це потрібно, в посилення (потужності) і все - укладають договір і повноцінно користуються», - додав він.

За даними компанії, в 2009 році наднормативні втрати електроенергії в мережах склали 80,9 млн. кВт/час, що орієнтування складає 28,7 млн. гривень.

2008 «Київенерго» закінчила із збитком 488,417 млн. гривень, збільшивши чистий дохід в порівнянні з 2007 на 28,37% або на 1 313,481 млн. гривень до 5 943,655 млн. гривень.

50%+1 акція «Київенерго» передані до статутного фонду НАК «Енергетична компанія України».

Читайте також:

"Київводоканал" попередив про можливі перебої з водою

Київ заборгував за газ понад мільярд гривень

У Києві оприлюднили нові тарифи на комунальні послуги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: