"Київенерго" почало відключати світло в центрі Києва і в метро

"Київенерго" нагадує, що загальний борг споживачів за електроенергію становить майже мільярд гривень.

25 травня АК "Київенерго" розпочала роботи з відключення від електропостачання об'єктів, що належать найбільшим боржникам, до яких зокрема належать "Міськсвітло" і "Метрополітен".

Зокрема, це стосується КП "Київміськсвітло" (вуличне освітлення по вул. Хрещатик, вул. Лютеранській, вул. Городецького, вул. Заньковецької, Бесарабська площа, вул. Б. Хмельницького, вул. Прорізна, вул. Грінченка, Європейська площа, вул. Трьохсвятительська, вул. Грушевського) та КП "Київпастранс" (об'єкти на просп. Науки, 146, пров. Волго-Донський, 1, Дарницького вагоно-ремонтного заводу, від яких живляться лінії електропередач тролейбусу № 1, трамваїв №33, №28, №21).

Наразі також уточнюється список об'єктів на відключення, що належать ВАТ "АК "Київводоканал", повідомляє прес-служба "Київенерго".

"Інші боржники будуть поступово відключені протягом місяця, згідно зі встановленим компанією графіком. Всі дії "Київенерго" по відключенню боржників відбуваються згідно з чинним законодавством і є наслідком безвідповідального відношення чиновників КМДА та керівників комунальних підприємств до своєчасної сплати за електричну енергію", йдеться в повідомленні.

"Київенерго" нагадує, що загальний борг споживачів за електроенергію становить 913 мільйонів 474 тисяч гривень. Найбільшими боржниками є: "Київводоканал" - 473 мільйони гривень, "Метрополітен" - 49 мільйонів 612 тисяч гривень, "Міськсвітло" - 29 мільйонів 927 тисяч гривень, КП "Київпастранс" - 23 мільйони 120 тисяч гривень, населення - 129 мільйонів 657 тисяч гривень, міський та районний бюджети (разом) - 15 мільйонів 703 тисячі гривень.

За інформацією компанії, задля запобігання відключенням підприємства-боржники мали до 25 травня сплатити поточне споживання електроенергії та надати погоджені графіки погашення існуючих заборгованостей за попередні періоди.

"Київенерго" наголошує, що, дотримуючись чинного законодавства, попередила офіційні та контролюючі органи Києва та України про заплановане відключення боржників від електричної енергії.

Зокрема, відповідними листами повідомлені прокуратура Києва, СБУ, Держінспекція з енергетичного нагляду, відповідні управління КМДА.

"Голові КМДА Леоніду Черновецькому було направлено чергового листа, в якому вказано про важливість забезпечити фінансування підприємств міського та районного бюджетів для здійснення стовідсоткової оплати за спожиту електроенергію у 2010 році, а також передбачити кошти на сплату боргів попередніх періодів", йдеться в повідомленні.

Читайте також:

Київському метро загрожує відключення світла

Київська мерія підвищить комунальні тарифи у півтора рази

Ухвалено бюджет Києва: витрати на ЖКГ урізані у 5 разів

Київ хочуть позбавити статусу обласного центру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: