Київрада безкоштовно роздала 25 га зелених зон

Київська влада безкоштовно віддала під забудову землі Феофанії, Конча-Заспи і Святошинський ліс.

Київрада на своєму засіданні 17 вересня виділила під забудову близько 25 га земельних ділянок, реальна вартість яких понад 30 мільйонів доларів.

Зокрема, київська влада безкоштовно віддала під забудову землі Феофанії, Конча-Заспи і Святошинський ліс.

Щоб легітимізувати виділення ділянок у зелених зонах, депутати прийняли зміни до Генплану, відвівши 36 адрес під забудову. Як стало відомо, більшість з них знаходяться в зеленій зоні. Наприклад, у Кончі-Заспі, на Русанівській набережній, в Межигірському лісництві.

У влади є своє пояснення цьому.

"Всі ділянки виділялися за згодою лісництв. Я вважаю, що в Києві занадто багато лісу. Де ви бачили за кордоном, що 40,1% території столиці займав ліс. Відпочивати треба в парках і скверах!", - сказав заступник мера з земельних питань Олександр Луцький.

В порядку денному також значилося питання про передачу НБУ 1,28 га землі на вулиці Вільямса, 10, для будівництва житлових будинків з підземним паркінгом. Заступник мера Олександр Луцький сказав, що це рішення, швидше за все, винесуть на наступну сесію.

Нагадаємо, Київрада виділила 17 вересня невідомим громадянам 7,3 га у Деснянському районі Києва. Таке рішення підтримали 68 депутатів.

Депутати не отримали жодного документа, в якому би пояснювалося кому виділяється ця земля. Ніяких документів щодо цього рішення депутатам не було роздано.

В липні цього року Київрада провела чергову велику роздачу земель, на цей раз - Пущі-Водиці, Кончі-Заспи і Святошино.

Пізніше стало відомо, що сотка земель Пущі-Водиці, Кончі-Заспи і Святошино, яку Київрада роздала безкоштовно, продається по 25 тисяч доларів.

Читайте також:

Київрада роздала 7,3 га землі невідомо кому

Київрада намагалася незаконно роздати 115 га землі

Київрада роздала 50 га зеленої зони

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: