Київрада хоче стати відкритою?

Київрада вирішила проводити свої засідання щочетверга й транслювати їх у прямому ефірі. Також існує можливість присутності журналістів у президії ради.

Олесь Довгий
УНІАН
Секретар Київради Олесь Довгий.
Президія Київської міської ради вирішила проводити пленарні засідання Київради щочетверга, починаючи з 18 жовтня 2007 року.

Про це повідомила прес-служба Київради з посиланням на рішення президії 11 жовтня.

Засідання Київради будуть транслюватися в прямому ефірі столичної комунальної телекомпанії "Київ".

Також президія вирішила запрошувати на засідання фізичних і юридичних осіб, яким відводиться земельна ділянка, щоб вони могли виступити й аргументувати необхідність відведення їм земельної ділянки.

Крім того, секретар Київради, заступник мера Києва Олесь Довгий пообіцяв, що, починаючи з 18 жовтня, засідання Київради будуть проходити із чітким дотриманням регламенту, а депутати не зможуть вносити до порядку денного питання з голосу. 

Довгий також пропонує на кожне пленарне засідання Київради запрошувати до президії журналістів у якості почесних гостей. За словами секретаря, ця ініціатива отримала підтримку голів фракцій і депутатських груп, які брали участь у погоджувальній раді, що відбулася 11 жовтня. 

"Ми запрошуватимемо до президії на кожне пленарне засідання по чотири представника ЗМІ. Я думаю, що журналісти будуть обирати цю четвірку між собою шляхом жеребкування перед засіданням. А, зважаючи на те, що на погоджувальній раді було прийнято рішення проводити пленарні засідання щотижня, шанс стати почесним гостем міськради отримають всі акредитовані журналісти", - зазначив Довгий. 

Відповідно до закону "Про місцеве самоврядування в Україні", сесію місцевої ради скликає голова ради в міру необхідності, але не рідше ніж 1 раз на квартал, з питань відведення земельних ділянок - не рідше ніж 1раз на місяць.

Сесія складається із пленарних засідань.

Регламент Київради визначає, що пленарні засідання проводяться не рідше ніж 1 раз на місяць, як правило, в останній четвер місяця, за винятком літніх канікул.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: