Київ купить підлеглим Черновецького базу відпочинку за 2 млн євро

Київраді запропоновано придбати 4-поверховий історичний будинок-особняк у Маріанських Лазнях (Чехія) для оздоровлення співробітників КМДА.

Київська міськрада розглядає купівлю житлового комплексу в Чехії за 2 млн євро для використання його як готелю, бази відпочинку й оздоровлення співробітників Київської міськдержадміністрації (КМДА).

Як повідомила фракція БЮТ у міськраді, на розгляд постійної комісії Київради з питань власності було винесено питання про комерційну пропозицію купівлі Києвом житлового комплексу в Маріанських Лазнях (Чехія) для оздоровлення співробітників КМДА.

Зокрема, Київраді запропоновано придбати 4-поверховий історичний будинок-особняк 1875 року будівництва площею 2 116 кв м, розрахованого на 30 квартир, за 2 млн євро (19 871 805 гривень за курсом НБУ).

Площа квартир будинку коливається від 40 до 133 кв м. Відповідно до повідомлення, вартість квартири за 1 кв м у цьому будинку становить 1 250 євро без урахування податку.

БЮТ зазначає, що постійна комісія не затвердила рішення про купівлю будинку, перенаправивши цю пропозицію на розгляд комісії з питань бюджету й соціально-економічного розвитку.

Маріанські Лазні - курорт у західній Чехії.

Нагадаємо, Київська міськрада прийняла міський бюджет на 2010 рік з доходами 16,051 млрд гривень і витратами 16,118 млрд гривень.

Читайте також:

Київ не може розрахуватися із зовнішніми боргами

Черновецький відправився на лікування

З київської мерії від перевірок СБУ масово тікають чиновники

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: