Київрада намагалася незаконно роздати 115 га землі

Скасувати незаконні рішення Київради, яка ігнорувала всі протести прокуратури, зміг лише суд.

Прокуратурою міста Києва проведено перевірку дотримання вимог земельного законодавства при відведенні земельних ділянок, за результатами якої до Київради внесено протест щодо скасування рішення ради про передачу ТОВ "Компанія "Будівник" у довгострокову оренду на 10 років земельної ділянки площею 113,71 га по вул. Маршала Жукова, 2-а, у Деснянському районі м. Києва.

Як повідомили у прес-службі прокуратури столиці, ділянку збиралися передати для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу об’єктів громадського, соціально-побутового та житлового призначення.

Київрадою протест прокуратури міста був відхилений. Одночасно прокуратура подала позов про визнання недійсним зазначеного рішення ради, який господарським судом Києва 21 липня задоволений у повному обсязі.

Крім того, рішенням цього ж суду від 7 липня 2009 року задоволено позов прокуратури міста про визнання недійсним рішення Київради щодо передачі ТОВ "Будівельна компанія "Щедро" у довгострокову оренду на 10 років земельної ділянки площею 15,23 га на вулиці Кіото у Деснянському районі міста.

Землю, з якої 1,55 га розташовані в межах прибережних захисних смуг, Київрада збирається передати для будівництва та експлуатації багатофункціонального комплексу у складі житлових будинків, торговельно-офісних приміщень, об’єктів соціально-побутового призначення.

Читайте також:

Київрада віддала забудовнику 114 гектарів зеленої зони

Від забудови на території Софії киян відганяли сльозогінним газом

В Україні закрилася кожна п'ята компанія-забудовник

Черновецького визнали загрозою населенню Києва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: