Київрада відмовилася звільняти Довгого

Київрада відмовилася розглядати відставку секретаря Київради Олеся Довгого, ініційовану фракцією БЮТ.

Київська міська рада відмовилася розглядати відставку секретаря Київради Олеся Довгого. За внесення цього питання до порядку денного проголосувало лише 19 депутатів.

"Зазначена пропозиція набрала аж 19 голосів. Я вважаю, що на цьому питання моєї відставки завершено", - заявив Довгий.

Він також зазначив, що дізнався про цю ініціативу фракції БЮТ у середу 14 липня зі ЗМІ і поставив її на розгляд першим питанням.

Зазначимо, секретар Київради Олесь Довгий відкрив пленарне засідання V сесії Київради VI скликання. У залі зареєстровано 89 депутатів.

На порядку денному, зокрема затвердження звіту про виконання бюджету Києва за 2009 р., затвердження міської цільової програми підготовки та проведення в Києві Євро-2012, надання згоди, на безоплатну передачу Успенського собору Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника у державну власність.

Нагадаємо, 14 липня зазначалося, що фракція БЮТ у Київській міській раді ініціюватиме висловлення недовіри київському міському голові Леоніду Черновецькому та відставку секретаря ради Олеся Довгого.

Крім того, нещодавно СБУ провела перевірки та слідчі дії в будівлі столичної мерії в рамках справи про земельні порушення влади. Зокрема, за наявними даними, обшук було проведено в кабінеті Олеся Довгого.

Читайте також:

Опозиція ініціює відставку Черновецького та Довгого

Довгий заявив, що СБУ не вилучала документи з його кабінету

Олесь Довгий влаштував бійку з представниками СБУ

ВідеоКиїврада відмовилася звільняти Довгого

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: