Київрада перегляне підвищення цін та тарифів 25 грудня

Київська міська рада прийняла за основу проект рішення про встановлення заборони на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні та інші послуги в Києві і планує затвердити його 25 грудня.

Рішенням передбачено встановлення заборони на підвищення цін та тарифів на комунальні послуги в Києві до кінця І кварталу 2009 року.

Депутати мають доручити КМДА при формуванні бюджету Києва на наступний рік передбачити кошти на відшкодування різниці в тарифах на житлово-комунальні та інші послуги. Сьогодні також було запропоновано визначити точні джерела погашення цієї різниці, враховуючи постанову Кабміну, згідно з якою виділяються субвенції столичному бюджету на відповідні розрахунки.

Таким чином, у доопрацьованому документі має бути точно визначено, чи з міського, чи з держбюджету будуть спрямовані кошти на виконання зазначеного рішення Київради. 

Для цього відповідні комісії Київради, а також профільне управління КМДА повинні протягом тижня зробити всі необхідні розрахунки щодо визначення суми, яка необхідна для погашення різниці в тарифах.

Депутати мають намір покласти контроль за виконанням зазначеного рішення Київради на Київського міського голову.

Окремим пунктом цього ж рішення сьогодні було доручити КМДА передбачити в бюджеті столиці кошти на ремонт всіх каналізаційних та водопостачальних мереж столиці, враховуючи їх незадовільний стан. 

Крім того, запропоновано при здійсненні розрахунків необхідної суми компенсації на покриття цін і тарифів на 2009 рік врахувати і відповідні борги Києва, які залишилися з 2007-2008 років.

Рішення в цілому планується прийняти через тиждень.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: