Київрада підвищить зарплату Черновецькому у 500 разів

Київрада розгляне питання надбавки до зарплати мера Леоніда Черновецького.

На сесії Київради 29 жовтня планується розглянути питання надбавки до зарплати мера Леоніда Черновецького, а також близько 120 земельних питань.

На порядку денному сесії Київради 29 жовтня, депутати розглянуть питання "Про виплату Черновецькому Л.М. надбавки за вислугу років".

Текст відповідного документа ретельно прихований, відомий тільки заголовок.

З текстом проекту не ознайомили депутатів Київради, яким доведеться голосувати за це питання. Йдеться про суму близько 500 гривень на місяць.

Як випливає, мова йде всього лише про збільшення 30%-ної надбавки за вислугу років, що вже була, до 40% - у зв'язку з тим, що загальний стаж роботи Черновецького досяг 25 років. Загальна сума зарплати Черновецького у 2006 році становила 17,656 тисяч гривень, в минулому році, згідно з декларацією, близько 19 тисяч гривень.

Крім того, на засіданні Київради відбудеться перша сесія, на якій землю планують роздавати відповідно до зміненого законодавства, виключно через земельні аукціони. Однак, серед більше ніж 120 земельних питань, які внесені до порядку денного, немає жодного, який стосується проведення аукціонів.

"Проводити земельні аукціони в Україні на сьогоднішній день неможливо, оскільки ще не видано жодної ліцензії на такий вид діяльності, не розроблені ні ліцензійні умови, ні порядок проведення аукціонів. Так що будь-який проведений аукціон можна визнати недійсними", сказав президент асоціації Земельна спілка України Андрій Кошиль.

У новому законодавстві існують і вже працюють лазівки для отримання ділянок в обхід аукціонів. Практично всі вони будуть випробувані на сесії Київради, 29 жовтня.

Поза аукціоном на сьогоднішній день дозволено виділяти ділянки в наступних випадках:

- Фізособам під індивідуальне житлове будівництво (приватизація, безкоштовно);

- Комунальним та державним структурам в оренду під обслуговування або реконструкцію існуючих будівель, а також під нове будівництво, якщо воно ведеться для потреб цих структур;

- Комерційним підприємствам під реконструкцію існуючих будівель (оренда або викуп);

- Релігійним громадам під будь-які потреби (оренда, викуп);

Депутат Київради Віталій Кличко заявив, що в Київраді підготовлений проект рішення про виплату мерові Києва Леоніду Черновецькому грошових надбавок до зарплати за вислугу років.

Черновецький повідомив, що з того моменту, як він очолив КМДА, він отримує заробітну плату в розмірі 1 грн.

"Я отримую 1 гривню зарплати рівно з моменту, коли я прийшов на роботу. І мої заступники в більшості теж, тому що вони не бідні люди. Тому ні копійки, крім 1 грн., я ніколи перебуваючи на посаді мера Києва не отримував", відповів Черновецький.

Виплату надбавок мер пояснив так: "Чому їх встановили: тому що ті гроші, які я вже заощадив - мільйони гривень - зарплата в мене передбачена дуже висока - у тому числі і надбавка направляється строго в ті соціальні проекти, де люди особливо потребують грошей ".

Нагадаємо, один із лідерів Блоку Кличка, голова Української селянської демократичної партії Дмитро Андрієвський заявляє, що борги Києва катастрофічно зростають.

"Недовиконання дохідної частини бюджету наближається до 6 мільярдів гривень, і ситуація погіршується з кожним днем", - наголосив депутат.

За даними Андрієвського, найбільше недовиконання надходжень від податків на доходи фізичних осіб (1,244 мільярда гривень), продажу землі та нематеріальних активів (1,07 мільярда гривень) і незрозумілих "інших надходжень" (2,1 мільярда гривень).

Читайте також:

Борги Києва сягнули 6 мільярдів гривень

Київ може захлинутися в побутових відходах

Черновецький отримав кредит у 300 мільйонів гривень

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: