Київрада пішла в контратаку на Коцюбинське, а там вночі відмахувалися сокирами

Київрада пішла в контратаку на Коцюбинське, а там вночі відмахувалися сокирами

Коцюбинськео можуть позбавити статусу селища та перетворити на один із районів Києва

У відповідь на ультиматум сусіднього з Києвом селища про пересунення межі між ними столичні депутати вирішили приєднати Коцюбинське до міста, аби зберегти зрубуваний заповідний ліс.

Київрада створила тимчасову комісію та звернеться до Верховної Ради і Президента України, щоби суміжне з Києвом селище Коцюбинське приєднати до міста, а з навколишнього лісу зробити Національний парк. Таке рішення столичних депутатів – відповідь на ультиматум селищної ради, яка зазіхнула на київські землі, йдеться в сюжеті ТСН.

Керівництво селища Коцюбинського хоче збільшити свою територію за рахунок приналежного до столиці лісу одразу в 50 разів. Землі в селищі роздають під забудову котеджами – під приводом зростання поселення та браку житла його мешканцям.

У сільраді оперують цифрами: в черзі на житло стоїть 600 родин. Водночас прості селяни кажуть, ніякої землі їм ніхто не виділяв, а будуються приїжджі незнайомі їм люди.

"Ми ні в кого нічого не забирали і жодного довзолу на зрубуку дерев ми не давали", - запевняє секретар Коцюбинської селищної ради Олександр Ковтач.

Із такими діями столичні депутати абсолютно незгодні. На сесії Київради більшістю голосів вони проголосували за припинення розподілу лісу шляхом приєднання Коцюбинського до Києва. Щоправда, цей шлях теж нелегкий – його слід провадити через місцевий референдум.

Тим часом сьогодні з'явилась інформація, що нібито вночі вирубано ще два гектари лісу в Коцюбинському. Прокуратура Києва поки щоперевіряє цю інформацію.

Приєднання селища Коцюбинського до Києва

Приєднання селища Коцюбинського до Києва

Повʼязані теми:

Наступна публікація