Київрада погодилась не будувати у Бабиному Яру однойменний готель

При прийнятті відповідного рішення Київрада керувалася вето, накладеним мером Києва Леонідом Черновецьким.

Київська міська рада виключила зі схеми розміщення готелів до 2020 року земельну ділянку, зарезервовану для можливого будівництва готелю в Бабиному Яру.

Таке рішення Київрада прийняла на сесії.

Приймаючи його, Київрада керувалася вето, накладеним мером Києва Леонідом Черновецьким на пункт рішення ради від 17 вересня, який передбачає будівництво готелю на вулиці Мельникова, 52-54 у Шевченківському районі.

Під час обговорення цього питання заступник мера Києва, секретар Київради Олесь Довгий повідомив, що Київська міська державна адміністрація провела службове розслідування з метою визначити, хто з посадових осіб припустився помилки в підготовці схеми.

Зі слів Довгого, Черновецький оголосив низку доган посадовим особам міськадміністрації, які виявили таку недбалість і неуважність, припустившись помилки при підготовці схеми й включивши в неї можливе будівництво готелю біля Бабиному Яру.

Як повідомляло агентство, 17 вересня Київрада затвердила схему розміщення готелів із прогнозом будівництва 255 готелів до 2020 року.

Схема допускає будівництво готелю на вулиці Мельникова, 52-54, тобто поруч із меморіальним комплексом.

У результаті широкого висвітлення цієї теми в ЗМІ Ізраїль вислови стурбованість інформацією про можливе будівництво готелю в "Бабиному Яру", громадська організація фонд "Пам'ять Бабиного Яру" назвала перебільшеними ці чутки, а Черновецький ветував пункт рішення Київради, що допускає будівництво, і пообіцяв його коригування.

У Бабиному Яру під час Великої Вітчизняної війни було розстріляно понад 100 тис. киян і військовополонених різних національностей і віросповідань.

Читайте також:

Литвин: будівництва у Бабиному Яру однойменного готелю ніхто не відміняв

Ющенко вшанував пам'ять розстріляних у Бабиному Яру

У Бабиному Яру відновили хрест розстріляним ОУНівцям

Черновецький: готелю у "Бабиному Яру" не буде

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: