Київрада попросила Черновецького стати мером Львова чи Дніпропетровська

Комісія Київради з питань культури і туризму обурена тим, що мер урізав фінансування витрат на культуру і мистецтво.

Меру Києва Леоніду Черновецькому краще стати міським головою Львова чи Дніпропетровська, оскільки він орієнтується на ці міста.

Про це заявив голова комісії Київради з питань культури і туризму Олександр Бригинець, коментуючи ініціативу міської влади скоротити витрати на культуру і мистецтво, орієнтуючись на статті витрат на цю сферу в регіонах.

"До недавнього часу регіони прирівнювали на Київ, а зараз Київ почав рівнятися на регіони, чиї бюджети не можна порівнювати з бюджетом Києва, чиї культурні традиції не мають такої історичної глибини, як у столиці", - сказав Бригинець.

Депутат наголосив, що якщо керівники міста хочуть орієнтуватися на менш успішні міста України, то, може, потрібно "попросити Черновецького не опускати можливості Києва до Львова чи Дніпропетровська, а піти і спробувати себе в якості мера цих міст".

На його думку, мер Києва повинен орієнтуватися у культурних питаннях на визнані культурні столиці Європи – Рим, Париж і Лондон.

Раніше головне фінуправління КМДА направило до комісії Київради з питань культури і туризму лист, в якому рекомендувало знизити витрати на культуру і мистецтво в 2010 році.

Для обґрунтування своєї позиції управління провело аналіз витрат галузі в Києві в порівнянні з аналогічними показниками Донецької, Львівської та Дніпропетровської областей.

Читайте також:

Черновецький ставить у Києві кіоски з хот-догами

У Кличка бояться, що Черновецький обнесе Київраду колючим дротом

Черновецький дозволив торгувати гробами на вході в лікарню

Черновецький роздав бідним киянам вазелін

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: