Київрада продала земельних ділянок на 20 млн гривень

Київська міська рада продала п'ять земельних ділянок загальною площею 0,76 га. Серед покупців є голова Нацбанку Володимир Стельмах.

Київрада продала п'ять земельних ділянок загальною площею 0,76 га за 20 мільйонів гривень.

Такі рішення було прийнято на пленарному засіданні Київради, 26 лютого.

Так, ТОВ "Офіс-Центр" продано земельну ділянку площею 0,09 га на перетині вулиць Трьохсвятительської та Костьольної, 5/1а в Шевченківському районі столиці для експлуатації з реабілітацією і реставрацією пам'ятника архітектури під офісну будівлю за 4,442 млн гривень.

ТОВ ПО "Фармація" продано 0,19 га на вулиці Академіка Бутлерова, 2а в Дніпровському районі для реконструкції офісно-складських приміщень за 4,665 млн гривень.

ТОВ Інформаційна група "Агентство столичних повідомлень" продано 0,05 га на вулиці Студентській, 5-7бв Шевченківському районі для реконструкції, будівництва адміністративного комплексу з вбудованими та прибудованими приміщеннями торговельного призначення за 1,535 млн гривень.

ТОВ ДБК продано 0,42 га на вулиці Луговій, 13 в Оболонському районі для реконструкції з добудовою будівлі компресорної станції під офісні приміщення за 9,088 млн гривень.

Крім того, міськрада продала земельну ділянку площею 0,006 га за 300 тисяч гривень голові Нацбанку Володимиру Стельмаху на вулиці Золотоворітській, 2а-4 в Шевченківському районі для експлуатації та обслуговування індивідуального гаража.

Нагадаємо, що Київрада на першому цього року пленарному засіданні 26 лютого виділила громадянам у приватну власність 294 земельні ділянки загальною площею близько 29 гектарів.

Читайте також:

На території столичного ботсаду з'явиться розважальний комплекс

Партія регіонів з Черновецьким готують новий варіант закону про столицю

БЮТ: Черновецький збирається віддати Ботанічний сад під забудову

Черновецький роздав півгектара землі під Батьківщиною-матір'ю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: