Київрада скасувала свої рішення

Київрада демонструвала сьогодні турботу про потреби громадян. І скасувала свої ж рішення - про забудову 11-ти земельних ділянок.

Серед них - і скандальне будівництво на вулиці Березняківській, 4: де людей, які виступали проти будівництва багатоповерхівки, - просто побили.

Київрада
Архів
Білі квіточки від Черновецького, помаранчевий кулак - від Кличка, червоні серця - від Тимошенко, небагато бджіл - від Пинзеника. І опудало....міського голови Від киян. Усі - теоретично вимагають одного й того ж.

Те, чого власне очікують кияни, - написано на плакатах. Ледь не на кожному - гучні слова - "незаконна забудова" та "скасувати". Найвищий опозиціонер київради запевняє: фізичних можливостей, аби назавжди відбити у зухвалих інвесторів бажання незаконно захоплювати землю, вистачило б за очі. Натомість, каже коли ти у краватці - фізична сила - не аргумент.

Столичний голова власноруч скасовувати рішення - не прийшов. Натомість перший заступник "всекиївського" градоначальника запропонував усім разом ... відрубати хворі кінцівки.

Не встигли забудовникам вказати на двері, як біля столу у прес-центрі КМДА з'явились відомі ледь не кожному киянину, пакетики від Черновецького. Щоправда, цього разу без гречки і цукру.

Те, що на горезвісній Березняківській, 12 і ще на десяти спірних майданчиках - більше не будуватимуть столичні депутати не сумніваються. Відшкодовувати ж збитки інвесторам, пропонують за "моральним" принципом. Мовляв - тим хто діяв аморально - сподіватись немає на що.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: